SKANSKA

Skanska pro nás znamená neuvěřitelné množství výzev. A ty máme rádi. Portfolio aktivit, které Skanska dělá je extrémně široké a sahá od výroby a prodeje betonu přes stavbu domů prodej bytů až po projekty, které pozitivně zasahují do života lidí a formují budoucnost, ve které chceme žít.

První výzvou byl praktický úkol podpořit divizi Skanska, která vyrábí a distribuuje beton nejen pro samotnou firmu, ale i pro menší koncové uživatele. Na první pohled se může zdát, že beton je zatroleně šedivé, mazlavé a nudné téma. Když se na něj ale podíváme jinou optikou, zjistíme, že je vlastně nádherné.

Beton je „materia prima“, výchozí bod, ze kterého se odvíjí příběhy. Je jen na vás, nebo na člověku, který s betonem pracuje, aby mu vdechl formu, obsah, využití. A to je i myšlenka, se kterou jsme začali pracovat. Chtěli jsme přiblížit možnosti, které jsou v betonu skryté. Může z něj být byt, bazén, terasa… Cokoli si představíte. Byl to velký projekt, který zahrnoval vizuály na obří betonárky a míchačky a pro nás krásná příležitost.

Pro Skanska ale pracujeme i na mnoha dalších projektech. Od newsletteru, přes interní časopis až po knihy. Ano, Skanska vydává knihy. Každý rok sbírá od dětí pohádky a vydává je v souborné knize pohádek „Od dětí pro děti“.  

To, že se v práci pro jednoho jediného klienta můžeme sáhnout na beton i pohádkové příběhy od dětí pro děti je fakt unikátní. Díky!